Бебе Монитор - BEBEVO

Бебе Монитор - BEBEVO

ТБЕБDEF-13197

Регуларна цена 7,080 ден Намалена цена5,990 ден Заштеди 1,090 ден
/
Со вклучено ДДВ Достава се пресметува при наплата.

БИДЕТЕ БЕЗБЕДНИ СО НАШИОТ ВИДЕО МОНИТОР!

Бебешкиот видео монитор ви овозможува максимално да го 
искористите вашето време кога вашето бебе спие.
Со квалитетни слики и звук, ќе можете да го следите секое
движење на вашето бебе без да влегувате во неговата соба. Инфрацрвеното ноќно гледање со автоматско префрлување ви
овозможува да го гледате бебето преку бебешкиот монитор дури и
кога спие во темница. За да може вашето бебе полесно да заспие,
видео мониторот нуди можност за репродукција на
релаксирачка мелодија. Ако забележите дека вашето бебе станува немирно, можете да го
смирите со глас преку мониторот, бидејќи бебе-мониторот нуди
двонасочна комуникација. Камерата на бебешката единица ви овозможува да го прилагодите
неговиот агол по желба, а вклучен е и силиконски држач за
камера за полесно фиксирање и насочување. Спецификација: – Безжичен монитор за бебиња од 2,4 GHz – 300 m опсег на пренос на отворен простор – Без истекување на приватноста – без пречки – 3,2˝ екран во боја Пакетот содржи: 1x бебешка единица – камера (бебешката единица мора да биде на
полнач цело време) 1x родителска единица – екран од 2000 mA со литиумска батерија
што се полни
 • Muppetkids.com ги нуди следните можности за плаќање:
 1. Плаќање на врата.
 2.  Плаќање со платежните картички VISA, MasterCard и Maestro од било која банка во Р. Македонија преку CaSys International картичниот систем.Со избирањето на оваа опција привремено ве пренасочуваме до безбедносниот сервер на банката, каде ќе ја направите трансакцијата.
  Податоците од вашата картичка не ги гледаме, само од банката добиваме нотификација дека средствата се резервирани, а истите ги наплаќаме откога ќе ја потврдиме нарачката.
 • Доставата на проиводите чини 150ден и истата се врши на цела територија на Република Северна Македонија секој работен ден. Пред да се достави пратката доставувачот е должен да Ве исконтактира на дадениот телефон за да Ве извести за доставата и да се договорите за времето и местото.
 • Времето на достава е 2-4 работни денови. Доставата на производите кои не се на залиха е 2-6 седмици. Производите кои не се на залиха се посебно означени, Ве молиме контактирајте нė за да добиете попрецизна естимација на времетраењето на доставата за ваквите прозводи
 • Доставата на производите е бесплатна за нарачки во вредност над 3000 денари. Ова не важи за производите во Мебел категорија.
 • Доколку при купување сте одбрале "Плати на врата" како начин на плаќње, истото се прави во готово при прием на пратката.
 • Секој производ купен од нашата веб страна Muppetkids.com може да биде заменет во рок од 7 денови од денот на приемот на пратката.
 • Производот кој се враќа мора да биде во истата состојба како кога го примивте, односно во неговото оригинално пакување, не користен или носен, со оригинални етикети. Во спротивно истиот нема да може да се врати.
 • Штом пратката пристигне кај нас и се утврди дека вратениот производ не бил употребуван, не е оштетен, сочуван е неговиот изглед, употребни својства и фабрички етикети, се врши рефундирање на средствата на вашата трансакциска сметка
 • За да замените производ Ве молиме претходно контактирајте нѐ на kontakt@muppetkids.com или на телефонските броеви 079230500, 076504954
 • Доколку производот е оштетен при транспорт,  е пристигнат со фабричка грешка или сте добиле погрешен производ, Muppetkids.com ги превзема трошоците за враќање или замена на производот. Штом го добиеме назад прозиводот ќе бидете известени дали Вашата рекламација е прифатена.
 • Доколку се врши замена, во предвид се зема моменталната вредност на производот кој се враќа.
 •  Можна е замена за друг производ или поголема/помала величина од истиот, доколку производот не одговара во величината.
 • Во случај на враќање на роба или поврат на средства на купувач кој претходно платил со платежна картичка, а без оглед на причината за враќање, Muppet Kids  има обврска враќањето на средства да го изврши исклучиво преку VISA, EC/MC и Maestro, што значи дека банката на барање на продавачот ќе изврши поврат на средствата на сметката на корисникот на картичката.

 

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Производи кои може да ви се допаднат


Последни прегледани производи