Играчка Детски Кош за во бања
Играчка Детски Кош за во бања
Играчка Детски Кош за во бања
Играчка Детски Кош за во бања
Играчка Детски Кош за во бања
Играчка Детски Кош за во бања
Играчка Детски Кош за во бања

Играчка Детски Кош за во бања

4912

Регуларна цена 490 ден
/
Со вклучено ДДВ - Достава се пресметува при наплата.

ИГРАЧКА ЗА ВО БАЊА КОЈА ЌЕ ДОНЕСЕ РАДОСТ И ЗАБАВА ЗА ВРЕМЕ НА КАПЕЊЕТО НА ВАШЕТО ДЕТЕ

🏀 Ги развива моторните способности
🏀 Ја зголемува прецизноста и координацијата
🏀 Прави дечињата да се среќни и да го засакаат капењето
🏀 Одличен подарок кој ќе го израдува секое дете

Прв Начин:
Се зацврстува на секаков тип на чешма со помош на 3те ремени за зацврстување
Втор Начин:
Се лепи на секаков вид на плочки со помош на 3те лепенки


Сетот содржи:

3 Стегачи за заврстување 
Обрач со мрежа
3 Топчиња
Пумпа

100% БЕЗБЕДЕН АБС тестиран материјал со сертификат за квалитет.

Изработен е од мазни и заоблени краеви и тоа прави да е безбеден за нежните детски рачиња.


Зошто Muppet Kids?

КОГА КУПУВАТЕ ОД НАС ЗНАЕТЕ ДЕКА ВАШЕТО ДЕТЕ ДОБИВА 100% БЕЗБЕДЕН И ЗДРАВ ПРОИЗВОД  Секоја од играчките кои што ги нудиме ги има поминато сите контроли и тестови за квалитет, а за истите имаме сертификати кои што го гарантираат тоа

МОЖНОСТ ДА ГО ВРАТИТЕ ПРОИЗВОДОТ имате можност да го вратите секој купен производ во рок од 30 денови од добивањето

ЛИДЕРИ НА ПАЗАРОТ ако се одлучите за нас стануватед дел од среќното семејство на Muppet Kids кое брои над 50 000 среќни клиенти

СУПЕР БРЗА ДОСТАВА со времетрање од 1-3 работни денови

100% ПОЗИТИВНИ КОМЕТАРИ на социјални мрежи со оцена 5 од 5

24/7 ПОДДРШКА НА КЛИЕНТИ

 • Muppetkids.com ги нуди следните можности за плаќање:
 1. Плаќање на врата.
 2.  Плаќање со платежните картички VISA, MasterCard и Maestro од било која банка во Р. Македонија преку CaSys International картичниот систем.Со избирањето на оваа опција привремено ве пренасочуваме до безбедносниот сервер на банката, каде ќе ја направите трансакцијата.
  Податоците од вашата картичка не ги гледаме, само од банката добиваме нотификација дека средствата се резервирани, а истите ги наплаќаме откога ќе ја потврдиме нарачката.
 • Доставата на проиводите чини 120ден и истата се врши на цела територија на Република Северна Македонија секој работен ден. Пред да се достави пратката доставувачот е должен да Ве исконтактира на дадениот телефон за да Ве извести за доставата и да се договорите за времето и местото.
 • Времето на достава е 2-3 работни денови. Доставата на производите кои не се на залиха е 2-6 седмици. Производите кои не се на залиха се посебно означени, Ве молиме контактирајте нė за да добиете попрецизна естимација на времетраењето на доставата за ваквите прозводи
 • Доставата на производите е бесплатна за нарачки во вредност над 1500 денари. Ова не важи за производите во Мебел категорија.
 • Доколку при купување сте одбрале "Плати на врата" како начин на плаќње, истото се прави во готово при прием на пратката.
 • Секој производ купен од нашата веб страна Muppetkids.com може да биде заменет во рок од 7 денови од денот на приемот на пратката.
 • Прозиводот кој се враќа мора да биде во истата состојба како кога го примивте, односно во неговото оригинално пакување, не користен или носен, со оригинални етикети. Во спротивно истиот нема да може да се врати.
 • За да замените производ Ве молиме претходно контактирајте нѐ на kontakt@muppetkids.com или на телефонските броеви 079230500, 076504954
 • Доколку производот е оштетен при транспорт,  е пристигнат со фабричка грешка или сте добиле погрешен производ, Muppetkids.com ги превзема трошоците за враќање или замена на производот. Штом го добиеме назад прозиводот ќе бидете известени дали Вашата рекламација е прифатена.
 • Доколку се врши замена, во предвид се зема моменталната вредност на производот кој се враќа.
 • Враќање на парични средства не вршиме. Можна е замена за друг производ или поголема/помала величина од истиот, доколку производот не одговара во величината.

 

 

 

Производи кои може да ви се допаднат


Последни прегледани производи