Апарат за Балончиња 2 во 1 за на Точак, Тротинет и секаква пригода - Bike Bubble
Апарат за Балончиња 2 во 1 за на Точак, Тротинет и секаква пригода - Bike Bubble
Апарат за Балончиња 2 во 1 за на Точак, Тротинет и секаква пригода - Bike Bubble
Апарат за Балончиња 2 во 1 за на Точак, Тротинет и секаква пригода - Bike Bubble
Апарат за Балончиња 2 во 1 за на Точак, Тротинет и секаква пригода - Bike Bubble
Апарат за Балончиња 2 во 1 за на Точак, Тротинет и секаква пригода - Bike Bubble
Апарат за Балончиња 2 во 1 за на Точак, Тротинет и секаква пригода - Bike Bubble
Апарат за Балончиња 2 во 1 за на Точак, Тротинет и секаква пригода - Bike Bubble

Апарат за Балончиња 2 во 1 за на Точак, Тротинет и секаква пригода - Bike Bubble

КАПАDEF-4913

Регуларна цена 850 ден Намалена цена 650 ден Заштеди 200 ден
/
Со вклучено ДДВ - Достава се пресметува при наплата.

BIKE BUBBLER МАШИНА КОЈА СОЗДАВА 1500 ДО 2000 БАЛОНЧИЊА ВО МИНУТА

BIKE BUBBLER ќе го направи возењето на велосипед и тротинет да биде неповторлива авантура за Вашето дете!

Ќе направи детските родендени и сите веселби да изгледаат магично!

Ќе донесе гарантирани насмевки и радост кај Вашите деца и дополнително на тоа ќе ја разубави секоја фотографија.

Исто така, BIKE BUBBLER-от не мора да биде поставен на точак или тротинет за да прави балончиња. Може да се постави на било која локација и да ја извршува истата функција :))))

Bike Bubbler ги мотивира децата да извршуваат физичка активност и да го засакаат возењето на велосипед или тротинет.


Одличен избор е за деца кои се учат да возат велосипед, а и за оние кои веќе знаат.ПОГОДЕН ЗА СЕКАКВИ ПРИГОДИ

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Лесно се поставува на велосипед.
  Со помош на одвртувалката која е вклучена во сетот, Bike Bubbler-от ќе го поставите на велосипедот за помалку од минута.

 • Автоматски произведува балончиња.
  Ставете 4 ААА батерии, ставете од течноста која доаѓа во сетот (или сјај со вода), притиснете го копчето и Bike Bubble ќе го стори останатото.

 • Издржлив и безбеден материјал.
  Bike Bubbler е создаден од супер цврст и АБС тестиран, безбеден материјал, кој гарантира долга употреба на производот во секакви услови. 

 • Колороидни балончиња за богат изглед.
  Овој производ има таква моќ што ќе се изненадите од огромниот број на балончиња и од магичната убавина која истите ја создаваат!
  Совршен кадар за сите слики!

 • Лесно пренослив.
  Иако ова е апарат за велосипед, истиот е доста лесен, а со тоа и лесно пренослив. Може да го носите насекаде создавајки совршени мигови.
 • СЕТОТ СОДРЖИ:
  • Машина за балончиња
  • 120мл Раствор
  • Шрафцигер

Зошто Muppet Kids?

СЕРТИФИКАТИ ЗА БЕЗБЕДНИ И ЗДРАВИ ПРОИЗВОДИ  Секоја од играчките кои што ги нудиме ги има поминато сите контроли и тестови за квалитет, а за истите имаме сертификати кои што го гарантираат тоа

МОЖНОСТ ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ во период од 30 дена

ЛИДЕРИ НА ПАЗАРОТ со преку 50 000 среќни клиенти, Muppet Kids е меѓу водечките брендови на пазарот

СУПЕР БРЗА ДОСТАВА со времетрање од 1-3 работни денови

100% ПОЗИТИВНИ КОМЕТАРИ на социјални мрежи со оцена 5 од 5

24/7 ПОДДРШКА НА КЛИЕНТИ

 • Muppetkids.com ги нуди следните можности за плаќање:
 1. Плаќање на врата.
 2.  Плаќање со платежните картички VISA, MasterCard и Maestro од било која банка во Р. Македонија преку CaSys International картичниот систем.Со избирањето на оваа опција привремено ве пренасочуваме до безбедносниот сервер на банката, каде ќе ја направите трансакцијата.
  Податоците од вашата картичка не ги гледаме, само од банката добиваме нотификација дека средствата се резервирани, а истите ги наплаќаме откога ќе ја потврдиме нарачката.
 • Доставата на проиводите чини 150ден и истата се врши на цела територија на Република Северна Македонија секој работен ден. Пред да се достави пратката доставувачот е должен да Ве исконтактира на дадениот телефон за да Ве извести за доставата и да се договорите за времето и местото.
 • Времето на достава е 2-4 работни денови. Доставата на производите кои не се на залиха е 2-6 седмици. Производите кои не се на залиха се посебно означени, Ве молиме контактирајте нė за да добиете попрецизна естимација на времетраењето на доставата за ваквите прозводи
 • Доставата на производите е бесплатна за нарачки во вредност над 1500 денари. Ова не важи за производите во Мебел категорија.
 • Доколку при купување сте одбрале "Плати на врата" како начин на плаќње, истото се прави во готово при прием на пратката.
 • Секој производ купен од нашата веб страна Muppetkids.com може да биде заменет во рок од 7 денови од денот на приемот на пратката.
 • Производот кој се враќа мора да биде во истата состојба како кога го примивте, односно во неговото оригинално пакување, не користен или носен, со оригинални етикети. Во спротивно истиот нема да може да се врати.
 • Штом пратката пристигне кај нас и се утврди дека вратениот производ не бил употребуван, не е оштетен, сочуван е неговиот изглед, употребни својства и фабрички етикети, се врши рефундирање на средствата на вашата трансакциска сметка
 • За да замените производ Ве молиме претходно контактирајте нѐ на kontakt@muppetkids.com или на телефонските броеви 079230500, 076504954
 • Доколку производот е оштетен при транспорт,  е пристигнат со фабричка грешка или сте добиле погрешен производ, Muppetkids.com ги превзема трошоците за враќање или замена на производот. Штом го добиеме назад прозиводот ќе бидете известени дали Вашата рекламација е прифатена.
 • Доколку се врши замена, во предвид се зема моменталната вредност на производот кој се враќа.
 •  Можна е замена за друг производ или поголема/помала величина од истиот, доколку производот не одговара во величината.
 • Во случај на враќање на роба или поврат на средства на купувач кој претходно платил со платежна картичка, а без оглед на причината за враќање, Muppet Kids  има обврска враќањето на средства да го изврши исклучиво преку VISA, EC/MC и Maestro, што значи дека банката на барање на продавачот ќе изврши поврат на средствата на сметката на корисникот на картичката.

 

 

 


Последни прегледани производи