Проодувалка и Музичка Подлога за Играње 3 во 1
Проодувалка и Музичка Подлога за Играње 3 во 1
Проодувалка и Музичка Подлога за Играње 3 во 1
Проодувалка и Музичка Подлога за Играње 3 во 1
Проодувалка и Музичка Подлога за Играње 3 во 1
Проодувалка и Музичка Подлога за Играње 3 во 1
Проодувалка и Музичка Подлога за Играње 3 во 1

Проодувалка и Музичка Подлога за Играње 3 во 1

КПРОDEF-10988

Регуларна цена 1,950 ден Намалена цена 1,550 ден Заштеди 400 ден
/
Со вклучено ДДВ - Достава се пресметува при наплата.

 • Колку забавни можат да бидат првите чекорчиња на Вашите најмили? Погледнете го овој мултифункционален производ кој е дизајниран да биде употребуван како :
  • проодувалка
  • музичка подлога за играње
  • играчка со повеќе висечки и музички додатоци
 • Кои се придобивките од оваа проодувалка?
  • Помага во одржување на рамнотежата при започнувањето на првите чекори
  • Помага самостојно, секое дете да научи да оди и да стои
  • Помага да се развие координацијата и силата на детето
  • Го стимулира когнитивниот процес и се добива чувство за независност
  • Мотивација е за физичка активност кај малите деца
  • Го држи Вашето дете ангажирано во текот на денот

 • Со многу додатоци: висечки тропалки во разлини форми и бои, пијано играчка со повеќе функции меѓу кои и светлосни ефекти, табла за развој на фината моторика- сите овие загарантирано ќе го привлечат детското внимание и ќе бидат одлична можност како за развој на психо-физичките способности, така и за бескрајна забава во текот на целиот ден.

 • Лесна и едноставна за мотирање како и за пренамена од една во друга функција

 • Изработена од висококвалитетни и нетоксични материјали со мазни рабови  кои гараантираат безбедност и сигурност. 


 • Muppetkids.com ги нуди следните можности за плаќање:
 1. Плаќање на врата.
 2.  Плаќање со платежните картички VISA, MasterCard и Maestro од било која банка во Р. Македонија преку CaSys International картичниот систем.Со избирањето на оваа опција привремено ве пренасочуваме до безбедносниот сервер на банката, каде ќе ја направите трансакцијата.
  Податоците од вашата картичка не ги гледаме, само од банката добиваме нотификација дека средствата се резервирани, а истите ги наплаќаме откога ќе ја потврдиме нарачката.
 • Доставата на проиводите чини 150ден и истата се врши на цела територија на Република Северна Македонија секој работен ден. Пред да се достави пратката доставувачот е должен да Ве исконтактира на дадениот телефон за да Ве извести за доставата и да се договорите за времето и местото.
 • Времето на достава е 2-4 работни денови. Доставата на производите кои не се на залиха е 2-6 седмици. Производите кои не се на залиха се посебно означени, Ве молиме контактирајте нė за да добиете попрецизна естимација на времетраењето на доставата за ваквите прозводи
 • Доставата на производите е бесплатна за нарачки во вредност над 1500 денари. Ова не важи за производите во Мебел категорија.
 • Доколку при купување сте одбрале "Плати на врата" како начин на плаќње, истото се прави во готово при прием на пратката.
 • Секој производ купен од нашата веб страна Muppetkids.com може да биде заменет во рок од 7 денови од денот на приемот на пратката.
 • Производот кој се враќа мора да биде во истата состојба како кога го примивте, односно во неговото оригинално пакување, не користен или носен, со оригинални етикети. Во спротивно истиот нема да може да се врати.
 • Штом пратката пристигне кај нас и се утврди дека вратениот производ не бил употребуван, не е оштетен, сочуван е неговиот изглед, употребни својства и фабрички етикети, се врши рефундирање на средствата на вашата трансакциска сметка
 • За да замените производ Ве молиме претходно контактирајте нѐ на kontakt@muppetkids.com или на телефонските броеви 079230500, 076504954
 • Доколку производот е оштетен при транспорт,  е пристигнат со фабричка грешка или сте добиле погрешен производ, Muppetkids.com ги превзема трошоците за враќање или замена на производот. Штом го добиеме назад прозиводот ќе бидете известени дали Вашата рекламација е прифатена.
 • Доколку се врши замена, во предвид се зема моменталната вредност на производот кој се враќа.
 •  Можна е замена за друг производ или поголема/помала величина од истиот, доколку производот не одговара во величината.
 • Во случај на враќање на роба или поврат на средства на купувач кој претходно платил со платежна картичка, а без оглед на причината за враќање, Muppet Kids  има обврска враќањето на средства да го изврши исклучиво преку VISA, EC/MC и Maestro, што значи дека банката на барање на продавачот ќе изврши поврат на средствата на сметката на корисникот на картичката.

 

 

 


Последни прегледани производи