Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања
Едукативна и забавна играчка за во бања

Едукативна и забавна играчка за во бања

КИГРDEF-4916

Регуларна цена 850 ден Намалена цена450 ден Заштеди 400 ден
/
Со вклучено ДДВ Достава се пресметува при наплата.

Внесете забава и едукација за време на капењето на Вашето дете!

Оваа играчка за во бања, не само што ќе го израдува Вашето дете и ќе го натера да го засака времето за бањање, туку и ќе ја развие способноста за логично размислување, ќе го забрза процесот на препознавање на бои и форми и исто така ќе го запознае со начинот на протокот на водата и енергијата која што играчката ја создава.

Бенифиции:

✅ Ја зголемува координацијата
✅ Ја развива логиката и интелигенцијата
✅ Ги зголемува моторните вештини на детето
✅ Ја зголемува желбата на детето да истражува
✅ Ослободува од стравот од вода
✅ Го поттикнува препознавањето на форми и бои
✅ Прави децата да го засакаат капењетоКарактеристики:

 • Изработено од еко материјали со Е71 сертификат кој што гарантира за безбедноста на производот
 • Мазни и заоблени агли за безбеден допир
 • Едноставно за користење. Само завртете ги вентилите и ќе го промените правецот на движење на водата
 • Флексибилност во составувањето со можност за ротирање од 360° степени на секој додаток
 • Се зацрстува на секаков вид на мазна површина со помош на 3 супер цврсти вакуум чашки кои што гарантираат 100% стабилност
 • Содржи 11 делови кои што се лесни за составување


Со помош на лесното завртување на вентилите се контролира протокот на водата, а со тоа се активираат различните забавни додатоци кои што оваа играчка ги содржи

Зошто Muppet Kids?

СЕРТИФИКАТИ ЗА БЕЗБЕДНИ И ЗДРАВИ ПРОИЗВОДИ  Секоја од играчките кои што ги нудиме ги има поминато сите контроли и тестови за квалитет, а за истите имаме сертификати кои што го гарантираат тоа

МОЖНОСТ ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ во период од 30 дена

ЛИДЕРИ НА ПАЗАРОТ со преку 50 000 среќни клиенти, Muppet Kids е меѓу водечките брендови на пазарот

СУПЕР БРЗА ДОСТАВА со времетрање од 1-3 работни денови

100% ПОЗИТИВНИ КОМЕТАРИ на социјални мрежи со оцена 5 од 5

24/7 ПОДДРШКА НА КЛИЕНТИ

 • Muppetkids.com ги нуди следните можности за плаќање:
 1. Плаќање на врата.
 2.  Плаќање со платежните картички VISA, MasterCard и Maestro од било која банка во Р. Македонија преку CaSys International картичниот систем.Со избирањето на оваа опција привремено ве пренасочуваме до безбедносниот сервер на банката, каде ќе ја направите трансакцијата.
  Податоците од вашата картичка не ги гледаме, само од банката добиваме нотификација дека средствата се резервирани, а истите ги наплаќаме откога ќе ја потврдиме нарачката.
 • Доставата на проиводите чини 150ден и истата се врши на цела територија на Република Северна Македонија секој работен ден. Пред да се достави пратката доставувачот е должен да Ве исконтактира на дадениот телефон за да Ве извести за доставата и да се договорите за времето и местото.
 • Времето на достава е 2-4 работни денови. Доставата на производите кои не се на залиха е 2-6 седмици. Производите кои не се на залиха се посебно означени, Ве молиме контактирајте нė за да добиете попрецизна естимација на времетраењето на доставата за ваквите прозводи
 • Доставата на производите е бесплатна за нарачки во вредност над 1500 денари. Ова не важи за производите во Мебел категорија.
 • Доколку при купување сте одбрале "Плати на врата" како начин на плаќње, истото се прави во готово при прием на пратката.
 • Секој производ купен од нашата веб страна Muppetkids.com може да биде заменет во рок од 7 денови од денот на приемот на пратката.
 • Производот кој се враќа мора да биде во истата состојба како кога го примивте, односно во неговото оригинално пакување, не користен или носен, со оригинални етикети. Во спротивно истиот нема да може да се врати.
 • Штом пратката пристигне кај нас и се утврди дека вратениот производ не бил употребуван, не е оштетен, сочуван е неговиот изглед, употребни својства и фабрички етикети, се врши рефундирање на средствата на вашата трансакциска сметка
 • За да замените производ Ве молиме претходно контактирајте нѐ на kontakt@muppetkids.com или на телефонските броеви 079230500, 076504954
 • Доколку производот е оштетен при транспорт,  е пристигнат со фабричка грешка или сте добиле погрешен производ, Muppetkids.com ги превзема трошоците за враќање или замена на производот. Штом го добиеме назад прозиводот ќе бидете известени дали Вашата рекламација е прифатена.
 • Доколку се врши замена, во предвид се зема моменталната вредност на производот кој се враќа.
 •  Можна е замена за друг производ или поголема/помала величина од истиот, доколку производот не одговара во величината.
 • Во случај на враќање на роба или поврат на средства на купувач кој претходно платил со платежна картичка, а без оглед на причината за враќање, Muppet Kids  има обврска враќањето на средства да го изврши исклучиво преку VISA, EC/MC и Maestro, што значи дека банката на барање на продавачот ќе изврши поврат на средствата на сметката на корисникот на картичката.

 

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Производи кои може да ви се допаднат


Последни прегледани производи