Кутија со Стикери Unicorn
Кутија со Стикери Unicorn
Кутија со Стикери Unicorn
Кутија со Стикери Unicorn

Кутија со Стикери Unicorn

ТИГРDEF-13535

Регуларна цена850 ден
/
Со вклучено ДДВ Достава се пресметува при наплата.

4 страници налепници со големина 100*150мм
8 страници со налепници со големина 51*150 mm
Има повеќе од 800 налепници во сите различни дизајни.
Има 1 бележник со 25 страници и димензии 100*100мм.
Кутија за налепници „Еднорог“, инспирирана од „Еднорог“, која е 
особено омилена кај девојчињата, а украсена со Еднорог и слични
ликови, ќе им овозможи на вашите деца да се забавуваат и да се
забавуваат, во комбинација со нивната шарена,
симпатична имагинација. Покрај многуте знаци на Еднорог,
нашата кутија содржи вкупно
800 налепници,
1 бележник и
1 хартија за оригами,
со додатоци и налепници со букви погодни за концептот.
Благодарение на неговата богата содржина, тој е одличен подарок
за вашите деца.
Налепниците можат да бидат важна алатка во процесот на учење
преку развивање на детската имагинација.
Тие, исто така, ја подобруваат координацијата на рацете и
очите на децата и фината моторика.
Налепниците ја поттикнуваат и креативноста на децата и ги
запознаваат со методите на уметничко изразување.
Ова е интерактивна активност и може да ги подобри вештините на
децата како што се решавање проблеми, концентрација и трпение.
Додека си играат со налепници, децата се стекнуваат со вештини
за препознавање и разликување на различни форми и бои.
Како резултат на тоа, налепниците не се само забавна активност,
туку и алатка која придонесува за развојот на децата.
 • Muppetkids.com ги нуди следните можности за плаќање:
 1. Плаќање на врата.
 2.  Плаќање со платежните картички VISA, MasterCard и Maestro од било која банка во Р. Македонија преку CaSys International картичниот систем.Со избирањето на оваа опција привремено ве пренасочуваме до безбедносниот сервер на банката, каде ќе ја направите трансакцијата.
  Податоците од вашата картичка не ги гледаме, само од банката добиваме нотификација дека средствата се резервирани, а истите ги наплаќаме откога ќе ја потврдиме нарачката.
 • Доставата на проиводите чини 150ден и истата се врши на цела територија на Република Северна Македонија секој работен ден. Пред да се достави пратката доставувачот е должен да Ве исконтактира на дадениот телефон за да Ве извести за доставата и да се договорите за времето и местото.
 • Времето на достава е 2-4 работни денови. Доставата на производите кои не се на залиха е 2-6 седмици. Производите кои не се на залиха се посебно означени, Ве молиме контактирајте нė за да добиете попрецизна естимација на времетраењето на доставата за ваквите прозводи
 • Доставата на производите е бесплатна за нарачки во вредност над 1500 денари. Ова не важи за производите во Мебел категорија.
 • Доколку при купување сте одбрале "Плати на врата" како начин на плаќње, истото се прави во готово при прием на пратката.
 • Секој производ купен од нашата веб страна Muppetkids.com може да биде заменет во рок од 7 денови од денот на приемот на пратката.
 • Производот кој се враќа мора да биде во истата состојба како кога го примивте, односно во неговото оригинално пакување, не користен или носен, со оригинални етикети. Во спротивно истиот нема да може да се врати.
 • Штом пратката пристигне кај нас и се утврди дека вратениот производ не бил употребуван, не е оштетен, сочуван е неговиот изглед, употребни својства и фабрички етикети, се врши рефундирање на средствата на вашата трансакциска сметка
 • За да замените производ Ве молиме претходно контактирајте нѐ на kontakt@muppetkids.com или на телефонските броеви 079230500, 076504954
 • Доколку производот е оштетен при транспорт,  е пристигнат со фабричка грешка или сте добиле погрешен производ, Muppetkids.com ги превзема трошоците за враќање или замена на производот. Штом го добиеме назад прозиводот ќе бидете известени дали Вашата рекламација е прифатена.
 • Доколку се врши замена, во предвид се зема моменталната вредност на производот кој се враќа.
 •  Можна е замена за друг производ или поголема/помала величина од истиот, доколку производот не одговара во величината.
 • Во случај на враќање на роба или поврат на средства на купувач кој претходно платил со платежна картичка, а без оглед на причината за враќање, Muppet Kids  има обврска враќањето на средства да го изврши исклучиво преку VISA, EC/MC и Maestro, што значи дека банката на барање на продавачот ќе изврши поврат на средствата на сметката на корисникот на картичката.

 

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Производи кои може да ви се допаднат


Последни прегледани производи